We’ve made pricing easy and affordable

Our pricing is designed with your family in mind! The more classes that your child enrolls in, or the more children that you enroll, the cheaper each class gets! Also, enrolling for a second class or enrolling a sibling is ½ off monthly tuition. If you pay for entire year of class in advance, you can save 15%.

30 Minute Class

$30 per month
  • 30 minutes of instruction per class
  • trained instructors
  • second class or sibling is ½ off
  • pay for entire year in advance SAVE 15%

45 Minute Class

$40 PER MONTH
  • 45 minutes of instruction per week
  • trained instructors
  • second class or sibling is ½ off
  • pay for entire year in advance SAVE 15%

Competition

$80 per month
  • 4 classes per week
  • fastest way to learn
  • 30 or 45 minutes of instruction per class
  • pay for entire year in advance SAVE 15%

Interested in private lessons?

We also offer one on one lessons. If this is something you may be interested in, let us know!

Contact